Prodej - Penzion Hanušovice

5 600 000 00 Kč
Hanušovice 788 33
Prodej - Penzion Hanušovice

Description

V přímém exkluzivním zastoupením majitele (neplatíte provizi) nabízíme prodej zavedeného rekreačního penzionu s klientelou. Lokalita je velmi žádaná k rekreaci vzhledem k blízkosti Malá Morava, Dolní Morava, Jeseník, jedná se o obec Hanušovice. Energetický štítek budovy C - velmi úsporná kategorie.
Rekreační využití: - lyžování, sjezdovky a běžecké trasy - Adrenalin Park - Česká Ves - kostel sv. Martina v Žárově - zámecký letohrádek ve Velkých Losinách - renesanční zámek Velké Losiny - veteran muzeum a ZOO park - Rapotín - půjčovna Segway Jeseníky v Hynčicích pod Sušinou - jízda na koni ve westernovém stylu na ranči Viktorie.
Celková plocha pozemků je 1289m2, z toho - zastavěná plocha 612m2, zahrada 439m2, cesta 1x 151m2 + 87m2.
Penzion má momentálně 9 pokojů s celkem 28 lůžky, každý pokoj je vybaven soc. zařízením - WC, sprcha. K penzionu patří 10-12 parkovacích míst.
Územní plán umožňuje přebudovat na byty, taktéž možnost využít připravené studie proveditelnosti na horské apartmány. Samozřejmě ponechat jako penzion, hotel, apo. Územní plán není omezen.
Dle studie lze vybudovat celkem 12 apartmánů ve 2 podlažích a podkroví.
Občanská vybavenost obce - lékařské zastoupení praktické lékaře + specializovaných ambulancí, 2 lékárny, oční optika apo. základní škola, mateřská škola, Supermarket Penny a další obchody. Doprava autem, vlakem i autobusem velmi dobrá. Hanušovice leží na trase Praha - Jeseník a Brno - Jeseník.

 

Additional Details

Nabídka: Prodej

Typ: Apartmán, Jen komerce

Vlastnictví: Osobní

Podlaží počet : 2

Plocha užitá: 512

Terasa: Zahrada

Telekomunikace: Ano

 

MAKLÉŘ

logo
Irena Simona Kubová
mobil: + 420 774 937 774
e-mail: irena.kubova@iskgroup.cz