RD atrium, zahrada, Lomnice, Nový svět

Lomnice 66601
RD atrium, zahrada, Lomnice, Nový svět

Description

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej rodinného domu v atraktivní, velmi klidné, nádherné lokalitě Brno venkov, Lomnice, v blízkosti město Tišnov.
Jedná se o kouzelný kout Drahanské vrchoviny přitom od Brna jen 31km, časově 35 minut autem. Parcela 191m2, z toho budova 90m2, zahrada 101m2. Dům je patrový, pravidelně udržovaný v původním stavu. Dvorek domu je uzavřené atrium, lze shodit dřevěný přístavek a je možné otevřít do svahu, který je za domem, tím se zvětší dvorek domu a ve svahu vybudovat terasovitou zahradu. Dům poskytuje možnost klasického bydlení nebo využití k rekreačnímu užívání. V okolí nádherná krajina, cyklostesky, procházky a další rekreační vyžití.
Pravidelná autobusová linka do Tišnova, tam lze přestoupit i na vlak.
Dispozice domu: vstupní předsíň, vstup do kuchyně z ní je vstup do obývacího pokoje. Na konci předsíně je vstup do koupelny. Z předsíně je i schodiště do 1. patra, kde je umístěný další pokoj využívaný jako ložnice. Dále jsou tam dvě menší půdičky, které lze využít jako šatnu nebo technickou úložnou místnost. Z koupelny se jde do atriového dvorku, který je uzavřený. Dům má zavedený vodovod. Na kanalizaci není připojený, nicméně v komunikaci před domem je kanalizace zhotovena. Taktéž plyn není v domě zavedený, opět v pozemní komunikaci. Výtápění bylo zajištěno elektřinou. Cena 1.990.000,-Kč + provize RK + 4% daň za převod. Z domu je výhled na Zámek Lomnice

 

Additional Details

Typ: Rodinný dům

Plocha užitá: 191

Plocha podlahová: 80

Terasa: Atrium + zahrada

Zařízeno: Ano

 

MAKLÉŘ

logo
Irena Simona Kubová
mobil: + 420 774 937 774
e-mail: irena.kubova@iskgroup.cz