Pronájem kanceláří, 3 prostory, ul. Staňkova, Brno

Staňkova Brno-město 60200
Pronájem kanceláří, 3 prostory, ul. Staňkova, Brno

Description

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme pronájem kancelářského prostoru - 3x místnost + zázemí. Lokalita ul. Staňkova, Brno - Veveří.
Nabízený prostor je s orientací do klidové strany, jedná se dispozičně o vstupní halu vybavenou jako přijimací místnost s posezením, dále vstup do prostorné kanceláře, lze využít jako jednací místnost, školicí místnost nebo kancelář pro několik osob - velké trojdílné okno. Z haly dále vstup do menší kanceláře, kde jsou momentálně umístěny 3 pracovní stoly. Okno balkonové, takže je v kanceláři dostatek denního světla. Následně má prostor sociální zázemí, umyvadlo, sprchový kout a toaleta. Další toaleta má samostatný vstup. Dále menší komora.
Jedná o ucelený prostor v I. patře budovy. Celková plocha 50m2. Nově zřízeno stropní led osvětlení s rozptýleným světlem.
Internet je v ceně pronájmu.
Vybavení kanceláří lze ponechat nebo lze vystěhovat. Vybavení přijímací haly zůstává součástí pronájmu.
Cena za pronájem 10.000,-Kč + zálohy na služby dle počtu osob cca 2.000,-Kč. Platba za elektroměr se hradí zvlášť, přepisuje se na klienta. Budova má vlastní kotelnu. Nastěhování dle domluvy.
V blízkosti budovy je k dispozici kavárna s občerstvením, tenisové kurty, v pochůzkové vzdálenosti veškerá občanská vybavenost. Dále park Lužánky.

 

Additional Details

Nabídka: Pronajem

Typ: Komerční prostor

Vlastnictví: Osobní

Podlaží počet : 6

Podlaží umístění: 1

Plocha užitá: 50

Plocha podlahová: 50

Telekomunikace: Ano

 

MAKLÉŘ

logo
Irena Simona Kubová
mobil: + 420 774 937 774
e-mail: irena.kubova@iskgroup.cz