Listing #626

náměstí 28 října Brno-město 60200
Listing #626

Description

Ve výhradním zastoupení majitele, nabízíme prodej jednotky - nebytového prostoru, aktuálně využívaného jako atraktivní obchodní prostor. Lze využít i k jiným účelům než obchodní prostor, například i k ubytování.
Obchod je po celkové generální rekonstrukci. Taktéž budova po rekonstrukci.
Lokalita Brno - nám. 28 října, Černá Pole.
Pochůzková vzdálenost do centra Brna. Celková plocha 73,5m2. K rekonstrukci byly využity nadstandartní materiály, okna hliníková, podlahy masivní dub, bělený, drásaný, olejovaný. Umístěno zabezpečovací zařízení. Osvětlení Led pásky, lustry (zářivky) a bodové osvětlení Led.
Dispozice: vstup do otevřeného prostoru, který lze v případě potřeby rozdělit na dvě místnosti. Po schodech (půl patro - pět schodů) je vstup do kuchyňky kde je umístěný ostrůvek s dřezem, v kuchyni jsou dvě niki s policemi a úložné vestavěné skříně. Dále je v půl patřa umístěna samostatná toaleta. Chodbičkou navazuje vstup do další menší místnosti, kterou lze využívat i jako koupelnu, rozvody vody jsou připraveny, do tohoto prostoru je taktéž vstup z velkého prostoru přízemí. Topení je řešeno elektrickými přímotopy.
Měsíční náklady platby záloh SVJ - 3.022,-Kč + 1.500,-Kč záloha na elektřinu.
Energetický štítek nebyl prozatím dodaný, proto uvádíme kategorii G. V blízkosti veškerá občanská vybavenost. Cena 5.500.000,-Kč + provize RK.

 

Additional Details

Nabídka: Prodej

Typ: Komerční prostor

Vlastnictví: Osobní

Podlaží počet : 4

Podlaží umístění: 1

Plocha užitá: 73,5m2

Plocha podlahová: 73,5m2

Terasa: Ne

Telekomunikace: Ano

Komerční prostor: Komerční - nebytový prostor

 

MAKLÉŘ

logo
Irena Simona Kubová
mobil: + 420 774 937 774
e-mail: irena.kubova@iskgroup.cz