Prodej bytového domu/RD - 3 byty po GO., 2x parkovací místo, Brno

Šámalova Brno-město
Prodej bytového domu/RD - 3 byty po GO., 2x parkovací místo, Brno

Description

Ve výhradní spolupráci majitele, nabízíme možnost prodeje bytového domu. Aktuálně se jedná o dům, kde jsou umístěny 3 bytové jednotky, které se pronajímají. Budova je po celkové rekonstrukci, včetně zateplení, plastových oken, rozvodů a nové střechy.
K budově náleží 2 parkovací místa a vnitřní zahrádka - dvorek.

Lokalita ulice Šámalova, Brno.

Celková plocha pozemku 112 m2, z toho zastavěná plocha 7x7 m.

Dispozice budovy:

Přízemí: parkovací plocha pro 2 auta, garáž, kterou lze využít na kola, případně kočárky. Další místnost využívaná jako sklep. Dále sauna - funkční, aktuálně nepoužívaná, náleží k ní koupelna a odpočinková místnost. Vstup na dvůr, kde je částečně zeleň a místo na posezení. Nachází se zde přístřešek na zahradní nářadí. Schodiště do pater domu.

V každém patře byt, dispozičně 1+1 s příslušenstvím. Vstup do bytu, předsíň, koupelna kde je umístěno okno, vlastní nový plynový kotel, umyvadlová skřiňka, zrcadlová skřiňka, sprchový kout s 2x hlavicí, toaleta, topný žebřík.
V kuchyni jsou nové kuchyňské linky na míru, vybavené vestavěnými spotřebiči, včetně myčky nádobí. Dále prostorný pokoj, okna plastová, vnitřní i předokení žaluzie. 2 a 3 patro má v bytě klimatizaci.
Podlahy: v 1.patře nová plovoučka, ve 2. a ve 3. patře jsou v pokojích koberce položené na původních parketách. V kuchyni nové PVC. V bytě ve 3. patře i půdní prostor k užívání jako šatna nebo komora.

V jednom z pater bude byt uvolněný k 1. únoru 2024. Druhé dva mají smlouvu na dobu určitou 1 rok. Upřesnění na vyžádání.

Cena 13.500. 000,-Kč - cena je uvedená včetně všech poplatků, provize RK a právního servisu v advokátní kanceláři.

 

Additional Details

Nabídka: Prodej

Typ: Rodinný dům

Vlastnictví: Osobní

Podlaží počet : 3

Plocha užitá: 196 m2

Plocha podlahová: 196 m2

Terasa: 1x balkon

Telekomunikace: Ano

 

MAKLÉŘ

logo
Irena Simona Kubová
mobil: + 420 774 937 774
e-mail: irena.kubova@iskgroup.cz